Dokumenti škole

Za dokumente koji su objavljeni na web sjedištu škole pretpostavlja se da su pročitani od strane: učenika, roditelja i djelatnika.

Kod pregleda nekih dokumenata morate na svoje računalo instalirati  Adobe reader.

ZAKONI I PRAVILNICI

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi od 17. prosinca 2014.

Zakon o strukovnom obrazovanju

Zakon o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Ispravak Zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Zakon o pravu na pristup informacijama (Narodne novine br. 25/13)

Zakon o zaštiti na radu (Narodne novine br.71/14)

Zakon o zaštiti od požara (Narodne novine br. 92/10)

Zakon o arhivskom gradivu i arhivima (Narodne novine br. 105/97, 64/00, 65/09, 125/11)

Pravilnik o zaštiti i čuvanju arhivskog i registraturnog gradiva izvan arhiva (Narodne novine br. 63/04)

Zakon o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine br. 106/12 prošišćeni tekst)

Zakon o radu (Narodne novine br. 93/14)

Zakon o ustanovama (Narodne novine br. 76/93, 29/97, 47/99, 35/08)

Uredba o uredskom poslovanju (Narodne novine br. 7/09)

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Pravilnik o polaganju državne mature

Pravilnik o normi nastavnika

Pravilnik o izradi i obrani završnih radova

Pravilnik o izvođenju izleta i ekskurzija

Odgojno-obrazovni tretman produženog stručnog postupka

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

ŠKOLSKI DOKUMENTI

Godišnji plan i program rada 2016./2017.

Školski kurikulum 2016./2017.

Statut škole

Odluka o izmjenama i dopunama Statuta škole 2015.

Odluka o izmjenama i dopuni Statuta škole 2017.

Etički kodeks

Pravilnik o kućnom redu

Osnove zaštite na radu za rad na siguran način

Nastavni planovi i programi

Odluka o izmjenama i dopunama Pravilnika o kućnom redu

Bilješke uz financijski izvještaj proračuna

Financijski plan proračunskih korisnika

Plan nabave male vrijednosti za 2017.g..

Obrasci financijskih izvještaja

Bilješke 1.-12. 2016.

Procedura praćenja i naplate prihoda i primitaka

Ugovorne obveze

Odluka o izmjenama i dopunama Godišnjeg plana i programa rada škole 2016./2017.

Okvirni vremenik pisanih provjera za 2. polugodište šk. godine 2016./2017.

Zahtjev za pristup informacijama

Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave robe, radova i usluga

« Kolovoz 2017 »

16.08.2017. 16:00
Matične stanice - rješenje za ćelavost?
Istraživanje provedeno na University of California ukazuje na mogućnost aktivacije matičnih stanica u tretiranju ispadanja kose, piše časopis Nature Cell Biology.

09.08.2017. 12:40
Ljetni znanstveni kamp 2017. u Malom Lošinju
Udruga Bioteka iz Zagreba i ove godine dolazi u Mali Lošinj. Œetvrtu godinu zaredom Bioteka sura‘uje s Plavim svijetom kako bi djeci omogu‡ila da postanu pravi mali znanstvenici na nekoliko dana. Ove godine organiziramo dvodnevni kamp za osnovnoškolce koji su znatiželjni pogledati što im to ljetni znanstveni program može ponuditi.