Dokumenti škole

Za dokumente koji su objavljeni na web sjedištu škole pretpostavlja se da su pročitani od strane: učenika, roditelja i djelatnika.

Kod pregleda nekih dokumenata morate na svoje računalo instalirati  Adobe reader.

ZAKONI I PRAVILNICI

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi od 17. prosinca 2014.

Zakon o strukovnom obrazovanju

Zakon o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Ispravak Zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda

Zakon o pravu na pristup informacijama (Narodne novine br. 25/13)

Zakon o zaštiti na radu (Narodne novine br.71/14)

Zakon o zaštiti od požara (Narodne novine br. 92/10)

Zakon o arhivskom gradivu i arhivima (Narodne novine br. 105/97, 64/00, 65/09, 125/11)

Pravilnik o zaštiti i čuvanju arhivskog i registraturnog gradiva izvan arhiva (Narodne novine br. 63/04)

Zakon o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine br. 106/12 prošišćeni tekst)

Zakon o radu (Narodne novine br. 93/14)

Zakon o ustanovama (Narodne novine br. 76/93, 29/97, 47/99, 35/08)

Uredba o uredskom poslovanju (Narodne novine br. 7/09)

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Pravilnik o polaganju državne mature

Pravilnik o normi nastavnika

Pravilnik o izradi i obrani završnih radova

Pravilnik o izvođenju izleta i ekskurzija

Odgojno-obrazovni tretman produženog stručnog postupka

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

ŠKOLSKI DOKUMENTI

Godišnji plan i program rada 2017./2018.

Školski kurikulum 2017./2018.

Statut škole

Odluka o izmjenama i dopunama Statuta škole 2015.

Odluka o izmjenama i dopuni Statuta škole 2017.

Okvirni vremenik pisanih provjera za 1. polugodište šk. godine 2017./2018.

Etički kodeks

Pravilnik o kućnom redu

Osnove zaštite na radu za rad na siguran način

Nastavni planovi i programi

Odluka o izmjenama i dopunama Pravilnika o kućnom redu

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJI

Bilješke uz financijski izvještaj proračuna

Financijski plan proračunskih korisnika

Plan nabave male vrijednosti za 2017.g..

Obrasci financijskih izvještaja

Bilješke 1.-12. 2016.

Procedura praćenja i naplate prihoda i primitaka

Ugovorne obveze

Zahtjev za pristup informacijama

Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave robe, radova i usluga

Obrasci financijskih izvještaja 2016.

Bilješke 2016.

« Listopad 2017 »

22.10.2017. 04:00
Dan svjesnosti o mucanju, 22.10.
Kako bi se ukazalo na problem mucanja i podignula razina razumijevanja o izazovima s kojima se osobe koje mucaju suočavaju, svakog se 22. listopada održava Međunarodni dan svjesnosti o mucanju.

17.10.2017. 15:46
Festival znanosti - Sinj 2017.
I ove godine Sinj na tjedan dana postaje grad hrvatskih zvijezda u svjetskoj znanosti i grad znanosti od 16. do 21. 10. 2017. pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice RH i potporom Ministarstva znanosti i obrazovanja. Gosti Festivala bit ‡e naši vrhunski znanstvenici u svjetskoj znanosti: I. Điki‡, G. Pai‡, T. Prokopec, J. Fariči‡, R. Matasovi‡, L. Forro, T. Žakula, N. Raos, B. Salopek-Sondi, I. Sondi, A. Radoni‡, K. Vlahoviček, O. Polašek i T. Portada.