> O školi  > Djelatnici

IVAN VALENTIĆ

« Kolovoz 2017 »

16.08.2017. 16:00
Matične stanice - rješenje za ćelavost?
Istraživanje provedeno na University of California ukazuje na mogućnost aktivacije matičnih stanica u tretiranju ispadanja kose, piše časopis Nature Cell Biology.

09.08.2017. 12:40
Ljetni znanstveni kamp 2017. u Malom Lošinju
Udruga Bioteka iz Zagreba i ove godine dolazi u Mali Lošinj. Œetvrtu godinu zaredom Bioteka sura‘uje s Plavim svijetom kako bi djeci omogu‡ila da postanu pravi mali znanstvenici na nekoliko dana. Ove godine organiziramo dvodnevni kamp za osnovnoškolce koji su znatiželjni pogledati što im to ljetni znanstveni program može ponuditi.