> O školi  > Djelatnici

IVAN VALENTIĆ

« Listopad 2017 »

22.10.2017. 04:00
Dan svjesnosti o mucanju, 22.10.
Kako bi se ukazalo na problem mucanja i podignula razina razumijevanja o izazovima s kojima se osobe koje mucaju suočavaju, svakog se 22. listopada održava Međunarodni dan svjesnosti o mucanju.

17.10.2017. 15:46
Festival znanosti - Sinj 2017.
I ove godine Sinj na tjedan dana postaje grad hrvatskih zvijezda u svjetskoj znanosti i grad znanosti od 16. do 21. 10. 2017. pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice RH i potporom Ministarstva znanosti i obrazovanja. Gosti Festivala bit ‡e naši vrhunski znanstvenici u svjetskoj znanosti: I. Điki‡, G. Pai‡, T. Prokopec, J. Fariči‡, R. Matasovi‡, L. Forro, T. Žakula, N. Raos, B. Salopek-Sondi, I. Sondi, A. Radoni‡, K. Vlahoviček, O. Polašek i T. Portada.