> O školi  > Djelatnici

IVICA VALENTIĆ

« Srpanj 2018 »

20.07.2018. 16:00
Novi nalazi o učestalosti nesanice
25% odraslih osoba svake godine doživljava razdoblje obilježeno akutnom nesanicom, sugerira istraživanje provedeno u SAD uz sudjelovanje 1435 ispitanika.

08.05.2018. 13:00
Šest jednogodišnjih bjeloglavih supova pušteno natrag u prirodu
Plavnik, Kvarneri‡, Kruna, Nevera, Jadran i Pavlomir, koji su prošle godine prona‘eni kao ozlije‘eni pti‡i, poletjeli su kvarnerskim nebom, zahvaljuju‡i djelatnicima Javne ustanove Priroda, zagrebačkog Zoološkog vrta i udruge BIOM.