> Natječaji

Vukovarska 209

31000 Osijek

U Osijeku 16.5.2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 07/17), Medicinska škola Osijek raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa na sljedećim radnim mjestima:

1. Nastavnik/ca njemačkog jezika  – 1 izvršitelj/ca - 4 sata nastave tjedno i pripadajuću količinu ukupnog radnog vremena, na određeno radno vrijeme, do 31. kolovoza 2018. godine
  2. Nastavnik/ca fizike – 1 izvršitelj/ca - 2 sata nastave tjedno i pripadajuću količinu ukupnog radnog vremena, na neodređeno radno vrijeme
  3. Nastavnik/ca biologije - 1 izvršitelj/ca - 2 sata nastave tjedno i pripadajuću količinu ukupnog radnog vremena, na neodređeno radno vrijeme

Uvjeti: Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, uvjeti propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, te propisani kadrovski uvjeti za navedena zanimanja.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:

1. životopis
  2. presliku dokaza o stručnoj spremi
  3. presliku domovnice
  4. presliku rodnog lista
  5. elektronički zapis o radno - pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje u izvorniku (prethodno ostvareni staž)
  6. uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 07/17), u izvorniku (ne starije od 6 mjeseci)

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu moraju se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti potvrde o priznatom statusu i ostalu propisanu dokumentaciju u izvorniku ili ovjerenom presliku.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

POPIS DOKAZA ZA OSTVARIVANJE PRAVA PREDNOSTI PRI ZAPOŠLJAVANJU

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Nepravodobne i nepotpune zamolbe neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijave: 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave s dokumentacijom dostaviti na adresu Medicinska škola Osijek, Vukovarska 209,

31000 Osijek - s naznakom "za natječaj".

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni pisanim putem.

Javni poziv

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude donijelo je odluku o sadržaju javnog poziva. Obrazac i pojašnjenja javnog poziva preuzmite ovdje:

Obrazac javnog poziva

Ponude treba dostaviti u zatvorenim kovertama s naznakom "javni poziv broj 3 - ne otvaraj".

Odluka o poništenju javnog poziva broj 2/2018 za realizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Rijeku (JGL)

« Kolovoz 2018 »

17.08.2018. 16:00
Matične stanice za povratak vida
Aktivacija matičnih stanica u oku je kod slijepih laboratorijskih miševa rezultirala djelomičnim povratkom vida, objavio je znanstveni časopis Nature.

08.05.2018. 13:00
Šest jednogodišnjih bjeloglavih supova pušteno natrag u prirodu
Plavnik, Kvarneri‡, Kruna, Nevera, Jadran i Pavlomir, koji su prošle godine prona‘eni kao ozlije‘eni pti‡i, poletjeli su kvarnerskim nebom, zahvaljuju‡i djelatnicima Javne ustanove Priroda, zagrebačkog Zoološkog vrta i udruge BIOM.