> Natječaji
Javni poziv

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude donijelo je odluku o sadržaju javnog poziva. Obrazac i pojašnjenja javnog poziva preuzmite ovdje:

Obrazac i pojašnjenja javnog poziva

Ponude treba dostaviti u zatvorenim kovertama s naznakom "javni poziv broj 1 - ne otvaraj".

MEDICINSKA ŠKOLA OSIJEK

Vukovarska 209

31000 Osijek

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 07/17), Medicinska škola Osijek raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa

na radnim mjestima:

1. Prvostupnik/prvostupnica sestrinstva, magistar/magistra sestrinstva za predmete iz područja zdravstvene njege u obrazovnom programu medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege – 1 izvršitelj, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, do povratka djelatnika s bolovanja

1. Prvostupnik/prvostupnica sestrinstva, magistar/magistra sestrinstva za predmete iz područja zdravstvene njege u obrazovnom programu medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege – 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom

1. Doktor/doktorica medicine, skupina strukovnih predmeta iz područja medicine, 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom

Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i propisanim kadrovskim uvjetima za navedena zanimanja.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:

• životopis
  • presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme
  • presliku dokaza o hrvatskom državljanstvu
  • presliku rodnog lista
  • elektronički zapis o radno - pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje u izvorniku
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 07/17), u izvorniku (ne starije od 6 mjeseci)
  • odobrenje za samostalni rad Hrvatske komore medicinskih sestara za radna mjesta pod točkama 1. i 2.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu mora se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti potvrde o priznatom statusu i ostalu propisanu dokumentaciju.

Nepravodobne i nepotpune zamolbe neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijave: 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave s dokumentacijom dostaviti na adresu Medicinska škola Osijek, Vukovarska 209, 31 000 Osijek - s naznakom "za natječaj".

U Osijeku, 9. studenog 2017.

« Prosinac 2017 »

12.12.2017. 12:00
Obiteljski rizik za reumatoidni artritis
Djeca čije majke pate od reumatoidnog artritisa i sama imaju gotovo trostruko veći rizik obolijevanja od ove upalne reumatske bolesti, objavio je znanstveni časopis Arthritis Care & Research.

12.12.2017. 11:00
Škole, uvedite vodu uz školski obrok i pomo‡i ‡ete u smanjenju pretilosti!
Konzumiranje vode uz školski obrok može dovesti do smanjenja pretilosti kod djece, što bi istovremeno moglo smanjiti i troškove liječenja te troškove neizravno povezane s ovim problemom.