Sajam udžbenika 2013.

Autor: Damir Miler, 10. 9. 2013.

Desetci učenika i roditelja okupili su se u ponedjeljak, 9. rujna 2013. godine u 13 sati, u holu škole. Povod je i ove godine bio- Sajam rabljenih udžbenika.
Sajmu se odazvao velik broj učenika, ali i bivših maturanata koji se „rješavaju“ svojih knjiga po završetku srednjoškolskog obrazovanja.
Knjige su se prodavale po vrlo prihvatljivim cijenama, od 20 do 50 kuna, što je sasvim pristojan iznos za nabavu potrebnih knjiga, pri čemu su učenici dosta uštedjeli, ali i roditeljima olakšali izdatke za ovu školsku godinu.
Sajam je i ove godine uspješno realiziran pa se nadamo da će i dogodine odaziv biti u velikom broju. A sada, ovako puni knjiga, radnih bilježnica i potrebnoga pribora, spremni smo za još jednu novu školsku godinu!

Evo nekih izjava i dojmova naših učenika i roditelja:

Sara Bajić, 1.s3
Cijene su mi prihvatljive i u redu, no sve knjige nažalost nisam uspjela nabaviti. Ipak, jako sam zadovoljna ovim sajmom na početku školske godine, jer sam svakako uštedjela na kupovini.

Dražen Mišetić, roditelj učenika iz 2.l
Sajam je odlično smišljen, super stvar za djecu, ali i za nas roditelje. Sve smo knjige uspjeli nabaviti i jako smo zadovoljni. Svakako treba nastaviti i dalje i velika pohvala za ideju i realizaciju.

Matea Rimac, bivša maturantica 4.z
Sajam je super prošao, sve sam prodala i jako sam zadovoljna. Ljudi dosta kupuju i traže. Mogu slobodno reći da je sajam bolji nego onaj u Tvrđi.

Ana Bertić, bivša maturantica 4.s1
Sajam je odličan, prodala sam većinu knjiga koju sam donijela. Uspješno trgujemo svake godine i nadam se da će se sajam udžbenika u našoj školi i dalje nastaviti.