DRŽAVNO NATJECANJE SCHOLA MEDICA - NAŠ UČENIK DEJAN ŽITNJAK DRŽAVNI JE PRVAK!!! ČESTITAMO!

Autor: Vesna Suvala, 27. 4. 2018.

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Medicinske škole Ante Kuzmanića Zadar održano je Državno natjecanje Schola Medica 2018. u programima medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege i dentalni tehničar/tehničarka. Natjecanje se održavalo od 23. do 25. travnja 2018.

Medicinsku školu Osijek na natjecanju je predstavljao učenik 4.s2 razreda Dejan Žitnjak u pratnji mentorice Marije Maras, mag.med.techn. i ravnateljice Renate Gal, prof.

Naš učenik, Dejan Žitnjak, bio je najbolji na provjeri znanja i vještina u programu medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege te je zasluženo osvojio prvo mjesto. Ponosni smo na izvanredan uspjeh našega Dejana i činjenicu kako je Medicinska škola Osijek i ove godine opravdala svoj ugled u Hrvatskoj jer titulu najbolje u državi nosi već treću godinu za redom.

Zahvaljujemo domaćinima ovogodišnjeg natjecanja koji su organizirali i isplanirali svaki slobodan trenutak kako bismo uživali u ljepotama po riječima domaćina „najljepše županije“ Zadarske županije.

« Listopad 2018 »

18.10.2018. 16:00
Studija povezuje preeklampsiju i demenciju
Istraživanje kanadskih znanstvenika s University of Toronto ukazuje na prosječno 3,4 puta veći rizik za vaskularnu demenciju kod žena koje su tijekom trudnoće patile od preeklampsije.

18.10.2018. 12:25
Sudjelujte u istraživanju o pristupu okolišnim informacijama
Zelena akcija, u sklopu projekta "Poboljšanje pristupa informacijama o okolišu" ("Improving Access to Environmental Information") provodi istraživanje o iskustvima korisnika i nadležnih tijela s pristupom okolišnim informacijama. Svoja iskustva i stavove možete izraziti i vi!