POSJET CENTRU ZA PRUŽANJE USLUGA „KLASJE“ OSIJEK

Autor: Vesna Suvala, 24. 11. 2017.

Dana 14.studenog 2017.godine 3.s1 zajedno sa prof.Snježanom Tomljenović, ponovno je posjetio Dječji dom „Klasje“, kao što su prethodno obećali 6.travnja 2017.godine prilikom prvog posjeta. Ponovno smo odlučili obradovati djecu bez roditeljske skrbi te unijeti malo radosti i veselja u njihove živote. No ni ovoga puta nismo otišli praznih ruku.

Djeca su se iznimno radovala doniranim higijenskim potrepštinama, igračkama, slatkišima i sl. Njihovo veselje i osmijesi bili su nam najveća zahvala. Pozorno smo promatrali izložbu njihovih jesenjskih radova. Naš susret protekao je u radostima igre, učenja uz memory igrice te dječje mađioničarske trikove. U ugodnoj atmosferi uz dječji smijeh, vrijeme je brzo proletjelo te je našem druženju došao kraj. Novi susret dogovorili smo u proljeće. Kao i prethodni, ovaj posjet ostat će nam u najljepšem sjećanju.

Patricija Puljak i prof.Snježana Tomljenović

« Rujan 2018 »

22.09.2018. 08:00
Vlada: Više novca za zdravstvo
Vlada je u saborsku proceduru uputila prijedloga zakona kojim se predlaže ukidanje doprinosa za zaštitu zdravlja na radu od 0,5% uz istovremeno povećanje doprinosa za zdravstveno osiguranje s 15% na 16,5%.

17.09.2018. 08:49
Europska no‡ istraživača u pet hrvatskih gradova
Europska no‡ istraživača, najve‡i popularno-znanstveni doga‘aj u Europskoj uniji, održat ‡e se 28. rujna 2018. u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Puli najavljeno je na konferenciji za novinare u Ministarstvu znanosti i obrazovanja koje je koordinator tog dvogodišnjeg projekta financiranog u sklopu Obzora 2020. s više od 2,5 milijuna kuna.