POSJET "CENTRU ZA PRUŽANJE USLUGA KLASJE OSIJEK"

Autor: Vesna Suvala, 25. 5. 2017.

Dana 6.travnja 2017.godine, zajedno sa svojom razrednicom Snježanom Tomljenović posjetili smo Dječji dom "Klasje" u Zagrebačkoj ulici. Razlog našega posjeta bio je razveseliti djecu za nadolazeće uskršnje blagdane. Prikupljenim novcem donirali smo igračke, higijenske potrepštine, hranu za bebe, slatkiše i još mnogo toga.

Pri dolasku u Dječji dom "Klasje", dočekala su nas djeca različitih uzrasta, od vrtićke dobi do srednjoškolaca. Nakon toga uslijedila je igra. Igraonica je bila ispunjena veseljem i ugodnom atmosferom. Najljepši poklon nama bio je osmijeh na njihovim licima i oduševljenje s kojim su nas djeca ispratila. Naša srca su ispunjena i posjet njima ostat će nam u lijepom sjećanju do slijedećeg susreta.

Patricija Puljak, 2.s1

« Listopad 2017 »

22.10.2017. 04:00
Dan svjesnosti o mucanju, 22.10.
Kako bi se ukazalo na problem mucanja i podignula razina razumijevanja o izazovima s kojima se osobe koje mucaju suočavaju, svakog se 22. listopada održava Međunarodni dan svjesnosti o mucanju.

17.10.2017. 15:46
Festival znanosti - Sinj 2017.
I ove godine Sinj na tjedan dana postaje grad hrvatskih zvijezda u svjetskoj znanosti i grad znanosti od 16. do 21. 10. 2017. pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice RH i potporom Ministarstva znanosti i obrazovanja. Gosti Festivala bit ‡e naši vrhunski znanstvenici u svjetskoj znanosti: I. Điki‡, G. Pai‡, T. Prokopec, J. Fariči‡, R. Matasovi‡, L. Forro, T. Žakula, N. Raos, B. Salopek-Sondi, I. Sondi, A. Radoni‡, K. Vlahoviček, O. Polašek i T. Portada.