POSJET "CENTRU ZA PRUŽANJE USLUGA KLASJE OSIJEK"

Autor: Vesna Suvala, 25. 5. 2017.

Dana 6.travnja 2017.godine, zajedno sa svojom razrednicom Snježanom Tomljenović posjetili smo Dječji dom "Klasje" u Zagrebačkoj ulici. Razlog našega posjeta bio je razveseliti djecu za nadolazeće uskršnje blagdane. Prikupljenim novcem donirali smo igračke, higijenske potrepštine, hranu za bebe, slatkiše i još mnogo toga.

Pri dolasku u Dječji dom "Klasje", dočekala su nas djeca različitih uzrasta, od vrtićke dobi do srednjoškolaca. Nakon toga uslijedila je igra. Igraonica je bila ispunjena veseljem i ugodnom atmosferom. Najljepši poklon nama bio je osmijeh na njihovim licima i oduševljenje s kojim su nas djeca ispratila. Naša srca su ispunjena i posjet njima ostat će nam u lijepom sjećanju do slijedećeg susreta.

Patricija Puljak, 2.s1

« Kolovoz 2017 »

16.08.2017. 16:00
Matične stanice - rješenje za ćelavost?
Istraživanje provedeno na University of California ukazuje na mogućnost aktivacije matičnih stanica u tretiranju ispadanja kose, piše časopis Nature Cell Biology.

09.08.2017. 12:40
Ljetni znanstveni kamp 2017. u Malom Lošinju
Udruga Bioteka iz Zagreba i ove godine dolazi u Mali Lošinj. Œetvrtu godinu zaredom Bioteka sura‘uje s Plavim svijetom kako bi djeci omogu‡ila da postanu pravi mali znanstvenici na nekoliko dana. Ove godine organiziramo dvodnevni kamp za osnovnoškolce koji su znatiželjni pogledati što im to ljetni znanstveni program može ponuditi.