Nagrađene Legice

Autor: Vesna Suvala, 18. 5. 2017.

Povodom Europskoga tjedna mladih naši su učenici sudjelovali u kreativnim događanjima koje je organizirala Udruga za rad s mladima Breza pod nazivom „Lega di si sutra?“ u Kinu Europa 5. svibnja 2017.  Jona Zečević i Ema Skoko, 1.s1, Vedrana Jurić, Emili Barić, Ivana Simić i Ljiljana Stanisavljević, 1.s2, Elena Knežević, Ana Zetović, Nikolina Kusturić, Ema Oravec i Paula Tomić, 1.g, Mihael Čevizović, Karlo Borovac, Kristina Dobi i Lea Kapša, 2.ft, Anabela Đogaš, Ana Begović, Lorna Sušić i Paula Žeravica, 2.g i Matej Erdeg 2.s2, su kreativno izražavali svoju viziju pojedinih strukovnih zanimanja koristeći pripremljene instalacije i rekvizite.

Učenica Elena Knežević nagrađena je za najbolju individualnu fotografiju putovanjem u Budimpeštu, a Ivana Simić, Ljiljana Stanisavljević i Vedrana Jurić nagrađene su za najbolju skupnu fotografiju s tri menu-a u American bar dollar's i slušalicama za mobitele.

Nagrađenima čestitamo!

Alta Pavin Banović, školska knjižničarka

« Studeni 2017 »

23.11.2017. 16:00
Cimetom protiv masnog tkiva
Sastojak cimeta može pomoći u sagorijevanju suvišnog masnog tkiva, sugerira istraživanje provedeno u SAD na University of Michigan.

23.11.2017. 11:40
Zemlja postaje sve osvjetljenije mjesto
Ne, to nije dobra vijest. Posljednjih nekoliko godina uzastopno, uslijed umjetne rasvjete koja je u prostornom i količinskom porastu, naš planet nažalost postaje svjetliji i svjetliji. Doznajte detalje!