DRŽAVNO NATJECANJE IZ LATINSKOG JEZIKA

Autor: Vesna Suvala, 1. 5. 2017.

U Skradinu od 29. o 31. ožujka 2017. održano je 30. državno natjecanje u poznavanju klasičnih jezika. U kategoriji „Latinski jezik – strukovne škole“ naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

Andrijana Božić – 5. mjesto

Bojana Višekruna – 9. mjesto

Kristina Dobi – 10. mjesto

Nevena Carević – 12. mjesto

Čestitke učenicima i mentoru!

« Srpanj 2017 »

26.07.2017. 08:00
Rezistencija na inzulin šteti kostima
Smanjena osjetljivost na inzulin je u novom istraživanju povezana sa smanjenjem koštane mase kod osoba mlade odrasle dobi, utvrdili su korejski istraživači.

15.07.2017. 16:10
Mladi potaknuti na inicijative i volonterstvo u ruralnim područjima
Kolenica, selo u blizini grada Vrbovca u lipnju je postala dom mladih iz čak 5 zemalja! Cilj ovog doga‘anja razmjene mladih, nazvanog Ruralize, bio je kroz razmjenu iskustava i primjera dobre prakse popularizirati život u ruralnim sredinama me‘u mladima, potaknuti ih na pokretanje novih projekata, kao i na vololonterstvo kao važan segment života na selu.