SVEČANA PODJELA ZAVRŠNIH SVJEDODŽBI

Autor: Ozren Zrilić, 8. 6. 2017.

Svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike 5.s1, 5.s2, 5.s3, 4.dt i 4.ft razreda bit će 14. lipnja 2017. godine u 12 sati. Na svečanu podjelu pozvani su i roditelji učenika.

Učenici se trebaju javiti svojim razrednicima u 11 sati radi potpisivanja matične knjige.

Učenici moraju ponijeti uniformu i papuče, odnosno mantile.

« Studeni 2017 »

23.11.2017. 16:00
Cimetom protiv masnog tkiva
Sastojak cimeta može pomoći u sagorijevanju suvišnog masnog tkiva, sugerira istraživanje provedeno u SAD na University of Michigan.

23.11.2017. 11:40
Zemlja postaje sve osvjetljenije mjesto
Ne, to nije dobra vijest. Posljednjih nekoliko godina uzastopno, uslijed umjetne rasvjete koja je u prostornom i količinskom porastu, naš planet nažalost postaje svjetliji i svjetliji. Doznajte detalje!