Kampanja Podrži Strukovno Obrazovanje

Autor: Vesna Suvala, 26. 5. 2017.

Strukovna škola Sisak organizirala je kampanju Podrži Strukovno Obrazovanje putem društvenih mreža od 5. do 20. svibnja 2017. Cilj kampanje je potaknuti što veći broj ljudi da, kroz potporu društvenih mreža, podrži očuvanje što većega broja trogodišnjih obrazovnih programa prvenstveno zbog gospodarskoga razvoja Republike Hrvatske. Kampanja je zamišljena kao stvaranje najvećega foto albuma podrške strukovnom obrazovanju.

Učenici naše škole su se uključili u ovu kampanju svojim razrednim fotografijama: 3.f, 3.l, 4.ft, 4.dt, 4.s1 koje su poslane na facebook profil Strukovne škole Sisak i koje su doprinijele stvaranju „strukovnoga“ foto albuma na poticaj školske knjižničarke Alte Pavin Banović.

„Strukovni“ foto album može se pregledati na društvenim mrežama Strukovne škole Sisak.

Alta Pavin Banović

« Lipanj 2017 »

22.06.2017. 16:00
Studija upozorava na e-cigarete
Nalazi američkih znanstvenika sugeriraju kako uporabu elektronskih cigareta prati rizik za oštećenja DNK usporediv s pušenjem običnih cigareta bez filtera.

08.06.2017. 12:34
Slavimo mora i oceane!
8. lipnja svake se godine obilježava Svjetski dan oceana. Turistička sezona, vrijeme sunca, mora i kupanja se bliži, ima li stoga boljeg načina da je započnemo od dana posve‡enog promišljanju o našim doprinosima ekosustavima od kojih ovisi cijeli život na Zemlji?