Datum objave: 10. listopada 2024.
Kategorija: HEAL | Projekti | Vijesti

Poziv učenicima za prijavu na mobilnost Erasmus+

Medicinska škola  Osijek raspisuje natječaje za odabir sudionika mobilnosti učenika trećih, četvrtih i petih razreda okviru Erasmus+ projektaHEAL: Honor Educate Aid Learn, 2024-1-HR01-KA122-VET-000239369.

Projekt omogućuje učenicima stjecanje iskustva međunarodne prakse i osnaživanje stručnih kompetencija.

U mobilnosti će biti uključeno 29 učenika 3., 4. i 5. razreda u smjerovima medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege, fizioterapeutski tehničar/fizioterapeutska tehničarka, zdravstveno-laboratorijski tehničar/tehničarka, dentalni tehničar/tehničarka, farmaceutski tehničar/tehničarka i sanitarni tehničar/tehničarka.  Mobilnosti će se odvijati u Portugalu (Braga) i Njemačkoj (Osnabrück) tijekom veljače/ožujka 2025. godine.

Upute o postupku prijave, prijavni obrazac, suglasnost, natječaj i kriterij vrednovanja nalaze se u priloženim dokumentima, kao i kontakti nastavnika koji vam mogu pomoći oko prijave i odgovoriti na sva vaša pitanja.

Prilozi:

Poziv zainteresiranim učenicima

Prijavni obrazac

Kriteriji odabira

Suglasnost roditelja- Njemačka

Suglasnost roditelja- Portugal

Suglasnost o upotrebi osobnih podataka

Dan ružićaste vrpce

Humanitarna akcija Dan ružičaste vrpce, čiji je cilj upozoriti na važnost ranog otkrivanja raka dojke, u Republici Hrvatskoj uvijek se obilježava prve subote u listopadu. Istodobno sada već tradicionalno na poziv međunarodne organizacije za rekreaciju (Sport za sve)...