Datum objave: 9. rujna 2024.
Kategorija: državna matura | Vijesti

Obavijest pristupnicima 2. roka ispita 15. Državne mature 23./24.

Poštovane Pristupnice i Pristupnici ispitima 2. roka 15. državne mature, Vas  27,   koji ste uredno pristupili ispitima  2. roka 15. DM, imate mogućnost prigovora na bodovanje ispita te  Vam, za jasno obrazložene prigovore, IK  Z. Mihić, prof. stoji na raspolaganju u školi, u kabinetu br. 12, u dva termina:

u  četvrtak,   12. IX. 2024.  godine  od  10:00  do 13:00 sati   i
u  petak,   13. IX. 2024.  godine  od   8:00   do  9:30 sati.

Prigovore podnosite  ŠIP-u  MŠO  na Obrascu, u suradnji s  IK  Z. Mihić, prof., a o istom odlučuje  Centar u propisanom roku.

Uspješnima čestitamo! Svima zahvaljujemo na ozbiljnom pristupu i suradnji!

Predsjednica  i  Članovi/ice  ŠIP-a  Medicinske škole Osijek

Dan ružićaste vrpce

Humanitarna akcija Dan ružičaste vrpce, čiji je cilj upozoriti na važnost ranog otkrivanja raka dojke, u Republici Hrvatskoj uvijek se obilježava prve subote u listopadu. Istodobno sada već tradicionalno na poziv međunarodne organizacije za rekreaciju (Sport za sve)...