Datum objave: 15. listopada 2024.
Kategorija: Projekti | Vijesti

Dani Erasmusa u Medicinskoj školi Osijek

Dragi učenici, roditelji i nastavnici,
Dani Erasmusa ove se godine obilježavaju u razdoblju 14.-19. listopada 2024. pod motom „6 dana da Europa zablista!“ te vas sve pozivamo da nam se pridružite, jer Erasmus+ „Obogaćuje živote, širi vidike.“
Organizirane su aktivnosti u školi i izvan nje kako bismo predstavili Erasmus+ projekte koji su u tijeku, a više o njima možete saznati na stranicama škole.
Pripremili smo kviz s pitanjima o Erasmus+ programu i projektima naše škole te vas sve pozivamo na sudjelovanje. Kako?

Skenirajte QR kod za google obrazac s pitanjima (nalazi se ovdje i na panou u holu škole), a odgovore pronađite u informativnim letcima izvješenima u školskim hodnicima, upišite ih u obrazac i pošaljite! Troje sudionika koji točno odgovore na sva pitanja očekuju prigodne nagrade. Dobitnici nagrada će biti izvučeni slučajnim odabirom, a rezultate ćemo objaviti u ponedjeljak, 21. listopada, u holu i na stranici škole.

Renata Gal, prof.
školska koordinatorica

Dan ružićaste vrpce

Humanitarna akcija Dan ružičaste vrpce, čiji je cilj upozoriti na važnost ranog otkrivanja raka dojke, u Republici Hrvatskoj uvijek se obilježava prve subote u listopadu. Istodobno sada već tradicionalno na poziv međunarodne organizacije za rekreaciju (Sport za sve)...