Datum objave: 24. ožujka 2026.
Kategorija: novosti

Treći „Sajam  ljepote i zdravlja”

Učenici Medicinske škole Osijek, smjer: farmaceutski tehničar (4. f) te fizioterapeutski tehničar (1. ft i 3. ft), uz prisustvo nastavnica Helene Karačić-Šoljić, Marije Katić, Ivane Nemet, Ivane Marček i Željke Milković te nastavnika Jage Lucića, posjetili su 21. ožujka 2026. godine treći „Sajam ljepote i zdravlja” koji je održan u Gospodarskom centru Osijek.

Učenička zadruga „PRO-NOS” djeluje kroz nekoliko sekcija. Sajam je protekao uz pružanje usluga medicinskih masaža koje su provodili učenici fizioterapeutski tehničari te su posjetitelji imali priliku sudjelovati u radionici izrade farmaceutskih pripravaka i kupovini proizvoda koje su izradile vrijedne ruke učenika naše Zadruge.

Sudionici i posjetitelji proširili su znanje o primjeni i važnosti zdravih životnih navika te brizi o ljepoti i zdravlju kroz održana predavanja, radionice i stručne savjete. Zahvaljujemo se na pozivu za sudjelovanje i veselimo se sljedećem sajmu.

Pročitajte još

ŠKOLSKI BOTANIČKI VRT (2025./2026.)

Učenici volonteri s profesoricom Snježanom Tomljenović sudjelovali su i ove godine u višegodišnjem projektu pod nazivom Školski botanički vrt.  Projekt je započeo 2014. godine izradom rondela školskog botaničkog vrta i sadnjom autohtonog ljekovitog i začinskog...

Prevencija raka dojke

Dana 15. svibnja 2026. u Medicinskoj školi Osijek organizirali smo predavanje o prevenciji raka dojke u sklopu projekta Prevencija raka dojke. Predavanje smo održali majkama 4. s razreda s ciljem podizanja svijesti o važnosti rane prevencije raka dojke. Naglasili smo...

Skip to content