Učenici Medicinske škole Osijek, smjer: farmaceutski tehničar (4. f) te fizioterapeutski tehničar (1. ft i 3. ft), uz prisustvo nastavnica Helene Karačić-Šoljić, Marije Katić, Ivane Nemet, Ivane Marček i Željke Milković te nastavnika Jage Lucića, posjetili su 21. ožujka 2026. godine treći „Sajam ljepote i zdravlja” koji je održan u Gospodarskom centru Osijek.
Učenička zadruga „PRO-NOS” djeluje kroz nekoliko sekcija. Sajam je protekao uz pružanje usluga medicinskih masaža koje su provodili učenici fizioterapeutski tehničari te su posjetitelji imali priliku sudjelovati u radionici izrade farmaceutskih pripravaka i kupovini proizvoda koje su izradile vrijedne ruke učenika naše Zadruge.
Sudionici i posjetitelji proširili su znanje o primjeni i važnosti zdravih životnih navika te brizi o ljepoti i zdravlju kroz održana predavanja, radionice i stručne savjete. Zahvaljujemo se na pozivu za sudjelovanje i veselimo se sljedećem sajmu.



