Naziv projekta: Bilateralna suradnja učenika  Medicinske škole Osijek I Klničkog bolničkog centra Osijek u Hrvatskoj  s Meir Medical Center – Tel Aviv University i „ Clalit“ Academic School of Nursing  u Izraelu.

ODABIR UČENIKA ZA MOBILNOST U IZRAEL

Poziv za učenike četvrtih razreda strukovnog programa MSONJ/MTONJ ( 4.s1; 4.s2 i 4.s3) za sudjelovanje u

bilateralnoj suradnji s Meir Academic School of Nursing u Kfar Sabi – Izrael

Postupak prijave i odabira učenika za mobilnosti u projektu:

Učenici se prijavljuju ispunjavanjem obrasca (u privitku), suglasnost roditelja/skrbnika i motivacijskim pismom nakon kojeg slijedi razgovor s članovima projektnog tima.  Procjenu i bodovanje učenika te konačnu odluku o izboru donose koordinatorica i četiri nastavnika struke ( MSONJ/MTONJ) Medicinske škole Osijek na temelju motivacijskog pisma, intervjua i razgovora s razrednikom (kroz razgovor s razrednikom traže se informacije o učenicima s manje mogućnosti).

Dokumentacija za prijavu:

• motivacijsko pismo treba biti napisano na engleskom jeziku
  • motivacijsko pismo donosi najviše 10 bodova
  • ispunjen obrazac za prijavu
  • potpisana suglasnost roditelja/skrbnika s upisanom šifrom učenika
  • rok za predaju je 04. svibnja 2022. godine
  • pisma se predaju u ured tajnice ili on line

Intervju:

• učenici razgovaraju na hrvatskom jeziku s timom za odabir učenika prema rasporedu koji će biti objavljen 05. svibnja 2022. godine na web stranici škole i oglasnoj ploči
  • intervju donosi najviše 10 bodova

Obveze i dužnosti učenika koji će sudjelovati u mobilnosti:

• redovito pohađanje svih pripremnih aktivnosti
  • redovito pohađanje svih aktivnosti za vrijeme mobilnosti
  • redovito vođenje Dnevnika rada
  • uvažavanje i poštivanje ostalih sudionika mobilnosti i djelatnika Škole koji će biti u pratnji učenicima
  • učenici neće konzumirati alkoholna pića i neprimjereno se ponašati za vrijeme mobilnosti
  • u slučaju nekih problema, obavezno će se posavjetovati s osobama u pratnji

Napomene:

• odabire se 4 učenika   i 1 učenik koji će biti na rezervnoj listi. Tim učenicima se savjetuje da pohađaju sve pripremne aktivnosti kako bi se, u slučaju odustajanja nekog od odabranih učenika, mogli uključiti u projekt.
  • roditelj / skrbnik odabranih učenika dužni su potpisati Suglasnost za sudjelovanje u projektu i Ugovor za roditelje bez kojih učenik ne može sudjelovati u mobilnosti
  • učenik pristaje za vrijeme mobilnosti biti smješten u učenički dom u  Kfar Sabi
  • Planirani termin boravka u Kfar Sabi je od 15. lipnja do 24. lipnja
  • Organizacija ovog projekta je pod pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije

Prilozi

Popis odabranih učenika bit će objavljen 9. svibnja 2022.

Koordinatorica projekta: Sanja Dravinski, mag.med.techn.

« Rujan 2022 »