Državno natjecanje Schola Medica 2017.

SLUŽBENI REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA SCHOLA MEDICA 2017.

Medicinska sestra opće njege /Medicinski tehničar opće njege

Fizioterapeutski tehničar /ka

Dentalni tehničar /ka

OBAVIJEST ZA ČLANOVE DRŽAVNOG POVJERENSTVA

Poštovani članovi Državnog povjerenstva,

na poveznici se nalazi raspored smještaja za 13 članova Državnog povjerenstva na natjecanju Schola medica 2017.

ROOMING LISTA - DRŽAVNO POVJERENSTVO

Poštovani mentori,

molimo Vas da popunite priloženu tablicu.

Zahvaljujemo!

Poštovani kolegice i kolege mentori,učenice i učenici,

kako se bliži državno natjecanje sve je više upita vezanih uz hodogram natjecanja i smještaj sudionika. ASOO je kao organizator natjecanja izvršila rezervaciju smještaja za sve sudionike i članove državnih povjerenstava, te do kraja ovog tjedna očekujemo službenu dostavu istih, kao i hodogram natjecanja.

Do skorog susreta u Osijeku srdačno Vas pozdravljamo.

Drage kolegice i kolege mentori, učenice i učenici zdravstvenih škola,

Srdačno vas pozdravljam u ime škole domaćina Državnog natjecanja Schola medica 2017. za zanimanja medicinska sestra opće njege/ medicinski tehničar opće njege, dentalni tehničar/ka i fizioterapeutski tehničar/ka.

Iskreno se radujemo dodijeljenoj nam prilici za ugošćivanje predstavnika  zdravstvenih škola RH u srcu Slavonije i Baranje.

Na mrežnoj stranici Medicinske škole Osijek otvaramo poveznicu „Schola medica 2017.“ na kojoj će biti objavljene upute i katalozi natjecanja za pojedina zanimanja. Ove su smjernice prvi korak na putu do susreta na državnom natjecanju. Na tome putu vodit će vas obavijesti i upute Državnih povjerenstava za provedbu natjecanja koje će biti redovito objavljivane na ovoj poveznici.

Želimo vam puno uspjeha na školskim natjecanjima i očekujemo vas u Osijeku.

Ravnateljica:

Renata Gal, prof.

ROOMING LISTA - DRŽAVNO POVJERENSTVO

ROOMING LISTA - HOTEL SILVER

ROOMING LISTA - PANSION HELENA

POPIS SUDIONIKA ZA DN MEDICINSKE SESTRE OPĆE NJEGE 2017.

POPIS SUDIONIKA ZA DN FIZIOTERAPEUTI 2017.

POPIS SUDIONIKA ZA DN DENTALNI TEHNIČARI 2017.

KATALOG NATJECANJA FIZIOTERAPEUTI 2017.

KATALOG NATJECANJA MEDICINSKE SESTRE OPĆE NJEGE 2017.

KATALOG NATJECANJA DENTALNI TEHNIČARI 2017.

PRVA UPUTA ZA NATJECANJE FIZIOTERAPEUTI 2017.

PRVA UPUTA ZA NATJECANJE MEDICINSKE SESTRE OPĆE NJEGE 2017.

PRVA UPUTA ZA NATJECANJE DENTALNI TEHNIČARI 2017.

PROTOKOL NATJECANJA

ETIČKI KODEKS NATJECANJA

« Kolovoz 2017 »

16.08.2017. 16:00
Matične stanice - rješenje za ćelavost?
Istraživanje provedeno na University of California ukazuje na mogućnost aktivacije matičnih stanica u tretiranju ispadanja kose, piše časopis Nature Cell Biology.

09.08.2017. 12:40
Ljetni znanstveni kamp 2017. u Malom Lošinju
Udruga Bioteka iz Zagreba i ove godine dolazi u Mali Lošinj. Œetvrtu godinu zaredom Bioteka sura‘uje s Plavim svijetom kako bi djeci omogu‡ila da postanu pravi mali znanstvenici na nekoliko dana. Ove godine organiziramo dvodnevni kamp za osnovnoškolce koji su znatiželjni pogledati što im to ljetni znanstveni program može ponuditi.