VAŽNE OBAVIJESTI MATURANTIMA/CAMA - PRISTUPNICIMA/CAMA ISPITIMA 13. DM (ljeto 2022. godine)

Autor: Ozren Zrilić, 30. 5. 2022.

Poštovane maturantice i maturanti -

pristupnice i pristupnici  ispitima 13. državne mature,

- One koji to još nisu  ( 4.F  i  4.G ), lijepo molim da,  u Bazipotvrde Ocjene završnoga razreda, ako su  iste  točno upisane, a ako neka ocjena nije točno upisana, molim, za ispravak,  obratite se Razrednici/ku.

- Nadalje, u ime  Članova/Članica  ŠIP-a Medicinske škole Osijek sve Vas lijepo molim da pri izlasku na  prvi ispit državne mature ( u četvrtak,  2. VI. 2022. godine ) iz Engleskoga jezika (A ili B razina)  te pri izlascima na sve ostale prijavljene ispite, na ljetnom roku 13. državne mature, imate osobnu iskaznicu, dozvoljenu kemijsku, odnosno, samo dozvoljeni pribor, propisan Ispitnim katalogom predmeta koji polažete.

- Poštujući Pravilnik, molimo, primjereno se  ponašajte, a ispite napišite najbolje što znate, jer isti su jednaki za sve - što je pravedno  i za  Vas  i Vaše prijatelje iz razreda, a obvezatan su korak prema  fakultetima i studijima u Republici Hrvatskoj.

- Podsjećam Vas  i na slijedeće:

- ne dolazak na ispit, unaprijed opravdajte razredniku/ci važećom liječničkom ispričnicom,

- imate mogućnost prigovora na provedbu ispita, a kasnije, poštujući rokove, na bodovanje ispita,

- osobno, uz osobnu iskaznicu i potpis Evidencijske liste, 20. VII. 2022. ili kasnije, u Tajništvu škole podići ćete svoje Svjedodžbe  i/ili  Potvrde o položenim ispitima DM,

- na ispite jesenskoga roka, po potrebi, prijavite se samostalno od  21.VII. do  31. VII. 2022. godine,

- a posebice - pravodobno reagirajte na zahtjeve Studija, osobno vodeći računa o rokovima za sve.

Uzdajući se u Vašu znanje i poštenje, u ime Predsjednice i svih  Članica/Članova  ŠIP-a,

svima želim uspjeh na ispitima državne mature i sve Vas srdačno pozdravljam. Sretno!

IK  Z. Mihić, prof.