Poziv za učenike prvih, drugih i trećih g i f razreda za sudjelovanje u mobilnostima projekta 4TEEN: WRITING, ACTING AND PLAYING

Autor: Administrator , 15. 3. 2021.

Postupak prijave i odabira učenika za mobilnosti u projektu:

Učenici se prijavljuju motivacijskim pismom nakon kojeg slijedi razgovor s članovima projektnog tima.  Procjenu i bodovanje učenika te konačnu odluku o izboru donose koordinatorica i četiri nastavnika Medicinske škole Osijek na temelju motivacijskog pisma, intervjua i razgovora s razrednicom/razrednikom (Razrednica/k može dati preporuku na temelju isticanja učenika u školskim aktivnostima i/ili posebnih obiteljskih okolnosti s kojima je upoznat/a).

Motivacijsko pismo:

• motivacijsko pismo treba biti napisano na engleskom jeziku (navesti na koju mobilnost/i bi željeli ići, i mobilnost na koju ne bi željeli ići). Opis projekta i popis mobilnosti u projektu te primjer motivacijskog pisma nalaze se u prilogu.
  • motivacijsko pismo donosi najviše 10 bodova
  • pisma se predaju u tajnikov ured
  • rok za predaju je 19. ožujka 2021. godine

Intervju:

• učenici razgovaraju na hrvatskom jeziku s timom za odabir učenika prema rasporedu koji će biti objavljen 22. ožujka 2021. godine na web stranici škole, facebook stranici škole i oglasnoj ploči
  • intervju donosi najviše 10 bodova

Obveze i dužnosti učenika koji će sudjelovati u mobilnosti:

• redovito pohađanje svih pripremnih aktivnosti
  • redovito pohađanje svih aktivnosti za vrijeme mobilnosti
  • uvažavanje i poštivanje ostalih sudionika mobilnosti i djelatnika Škole koji će biti u pratnji učenicima
  • za vrijeme mobilnosti primjereno će se ponašati (neće konzumirati alkoholna pića i opojna sredstva)
  • u slučaju nekih problema, obavezno će se posavjetovati s osobama u pratnji

Napomene:

• za svaku mobilnost odabrat će se 3 učenika  i 1 učenik koji će biti na rezervnoj listi. Tim učenicima se savjetuje da pohađaju sve pripremne aktivnosti kako bi se, u slučaju odustajanja nekog od odabranih učenika, mogli uključiti u projekt.
  • učenik se ne može prijaviti bez prethodnog dogovora s roditeljima jer su roditelji odabranih učenika obavezni potpisati Suglasnost za sudjelovanje u projektu i Ugovor za roditelje bez kojih učenik ne može sudjelovati u mobilnosti. U slučaju ne ispunjavanja obaveza roditelji mogu snositi financijsku odgovornost.

Prilozi

Popis odabranih učenika za pojedine mobilnosti bit će objavljen 1. travnja.

Koordinatorica projekta: Anita Ivanković

« Ožujak 2024 »