OBAVIJEST ZA 5.S1, 5.S2 I 5.S3 RAZRED

Autor: Vesna Suvala, 26. 9. 2018.

Važna obavijest maturantima  5.S1 , 5.S2  i  5.S3   razreda

povodom provođenja Nacionalnog ispita iz  Zdravstvene njege

koji će se održati  u  četvrtak,  4. listopada  2018. godine

u vremenu  od  12:00  do  13:20 sati

Na poveznici   Državna matura

na web-stranici naše škole  izložen je

Ispitni katalog iz  Zdravstvene njege,  koji sadrži

informacije  o područjima i sadržajima  iz

obvezatnih strukovnih modula za zanimanje

medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege,

a koji  se ispituju na ovom  7.  nacionalnom ispitu.

Posebice je važno pročitati  tehnički opis ispita  i

na vrijeme  ( u 11:30 sati )  pristupiti ispitu, poštujući

Pravilnik o polaganju ispita državne mature.

Ponesite osobnu iskaznicu i dozvoljenu kemijsku koja

piše plavo ili crno, a ne briše joj se trag gumicom.

Predsjednica  i  članice  Školskog ispitnoga  povjerenstva

unaprijed se zahvaljuju na suradnji !

« Listopad 2018 »

18.10.2018. 16:00
Studija povezuje preeklampsiju i demenciju
Istraživanje kanadskih znanstvenika s University of Toronto ukazuje na prosječno 3,4 puta veći rizik za vaskularnu demenciju kod žena koje su tijekom trudnoće patile od preeklampsije.

18.10.2018. 12:25
Sudjelujte u istraživanju o pristupu okolišnim informacijama
Zelena akcija, u sklopu projekta "Poboljšanje pristupa informacijama o okolišu" ("Improving Access to Environmental Information") provodi istraživanje o iskustvima korisnika i nadležnih tijela s pristupom okolišnim informacijama. Svoja iskustva i stavove možete izraziti i vi!