OBAVIJEST PRISTUPNICIMA ISPITIMA 9. DRŽAVNE MATURE

Autor: Vesna Suvala, 13. 9. 2018.

VAŽNA OBAVIJEST MATURANTIMA -

pristupnicima  ispitima 9. državne mature,

(jesen,  školska 2017./2018. godina)

Poštovani pristupnici,

prigovore na bodovanje i ocjenu ispita jesenskoga roka

9. državne mature  možete, u pisanom zapisu, predati ispitnoj koordinatorici

Z. Mihić, prof. u petak, 14. rujna 2018. godine,

u vremenu od   10:00 do 13:00 sati  (kabinet  br. 12).

Konačnu odluku o opravdanosti Vašeg prigovora donosi NCVVO,

što pristupnik vidi na  osobnoj stranici u Bazi, prije konačne

objave rezultata. Podsjetimo, konačna objava rezultata ispita

jesenskoga roka  9. državne mature uslijedit će  17. rujna 2018.

godine, a  Potvrde o položenim ispitima državne mature

maturanti podižu u tajništvu škole od  21. rujna 2018. godine,

uz osobnu iskaznicu i potpis.

Uz čestitke uspješnima na državnoj maturi,

sretno  svim  pristupnicima i  9. generacije

maturanata  Medicinske škole Osijek

žele Predsjednica i svi članovi ŠIP-a!

« Rujan 2018 »

22.09.2018. 08:00
Vlada: Više novca za zdravstvo
Vlada je u saborsku proceduru uputila prijedloga zakona kojim se predlaže ukidanje doprinosa za zaštitu zdravlja na radu od 0,5% uz istovremeno povećanje doprinosa za zdravstveno osiguranje s 15% na 16,5%.

17.09.2018. 08:49
Europska no‡ istraživača u pet hrvatskih gradova
Europska no‡ istraživača, najve‡i popularno-znanstveni doga‘aj u Europskoj uniji, održat ‡e se 28. rujna 2018. u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Puli najavljeno je na konferenciji za novinare u Ministarstvu znanosti i obrazovanja koje je koordinator tog dvogodišnjeg projekta financiranog u sklopu Obzora 2020. s više od 2,5 milijuna kuna.