OBAVIJEST MATURANTIMA

Autor: Vesna Suvala, 9. 8. 2018.

Važna obavijest pristupnicima

ispitima  jesenskoga roka   9. državne mature

Poštovani  maturanti / ce – pristupnici /ce

ispitima jesenskoga  roka  9. državne mature

VAŽNO  JE :

-  pravovremeno  doći  na prijavljene  ispite,  koristiti samo,  u katalogu predmeta propisana,  dozvoljena  sredstva

-  poštivati   Pravilnik ,  kulturno se ponašati  (proučiti  propisane mjere koje se  izriču za nedolična  ponašanja)

-  pravodobno  reagirati  na  mogućnost  pisanih žalbi  na postupak  izvedbe ispita   i kasnije na ocjenu ispita

-  uvažavati  zahtjeve  odabranih studija  ( osobna odgovornost  pristupnika)

-  platiti  neopravdane  izostanke  s  ispita

-  u tajništvu škole,  od  21. IX. 2018.  godine, podići  Potvrde   (uz  osobnu iskaznicu  i  potpis pristupnika) .

Predsjednica  i članovi/ice   ŠIP-a  žele Vam

odličan uspjeh na svim ispitima jesenskoga roka!

« Kolovoz 2018 »

17.08.2018. 16:00
Matične stanice za povratak vida
Aktivacija matičnih stanica u oku je kod slijepih laboratorijskih miševa rezultirala djelomičnim povratkom vida, objavio je znanstveni časopis Nature.

08.05.2018. 13:00
Šest jednogodišnjih bjeloglavih supova pušteno natrag u prirodu
Plavnik, Kvarneri‡, Kruna, Nevera, Jadran i Pavlomir, koji su prošle godine prona‘eni kao ozlije‘eni pti‡i, poletjeli su kvarnerskim nebom, zahvaljuju‡i djelatnicima Javne ustanove Priroda, zagrebačkog Zoološkog vrta i udruge BIOM.