OBAVIJEST MATURANTIMA

Autor: Vesna Suvala, 16. 5. 2018.

Važna  obavijest  pristupnicima

ispitima  ljetnoga roka  9. državne mature

Poštovani  maturanti / ce – pristupnici /ce

ispitima ljetnoga roka  9. državne mature

JOŠ  JE  VAŽNO  I   SLIJEDEĆE :

- imate obvezu potvrđivanja (verifikacije) ocjena završnoga razreda

- morate stalno  pratiti objavljene  informacije na panou škole i web-stranici  škole

-  morate pravovremeno  doći  na prijavljene  ispite, koristiti samo              dozvoljena sredstva  i platiti  neopravdane  izostanke  s ispita

- poštivati   Pravilnik , kulturno se ponašati  (postoje mjere koje se izriču za nedolična  ponašanja) !

- imate mogućnost  pisanih žalbi  na postupak izvedbe ispita, i kasnije na    ocjenu ispita

-  dužni ste pravodobno  reagirati na zahtjeve odabranih studija, a to je        osobna odgovornost  pristupnika

-  podići  Potvrde  (u tajništvu škole)  od  18. VII. 2018. godine uz  osobnu    iskaznicu i potpis.

U ime  ŠIP-a   Medicinske škole Osijek

sretno i uspjeh  svima  na ispitima 9. DM   želi

IK  Z. Mihić, prof.

« Prosinac 2018 »

KARTA - KAKO DO NAS

12.12.2018. 16:00
Osijek: Studij medicine na njemačkom jeziku
Od sljedeće jeseni će na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Osijeku biti dostupan studij na njemačkom jeziku.

24.10.2018. 10:58
Dalmatinski buhač €“ neiskorišteni potencijal hrvatske flore
Porastom svijesti o štetnom učinku različitih sintetskih herbicida, fungicida, insekticida i drugih srodnih kemikalija na okoliš, ekološka se poljoprivreda počinje vra‡ati na velika vrata. Samim time raste značaj i ekonomska vrijednost dalmatinskog buhača (Tanacetum cinerariifolium), biljne vrste koja proizvodi prirodni insekticid i repelent piretrin.

Optimizam - optimistično razmišljanje također dokazano pomaže. Zamislite idealnu budućnost - primjerice da živite uz partnera punog ljubavi i potpore ili da ste zaposleni na mjestu koje vas ispunjava - a zatim zapište zamišljenu sliku u dnevnik (može i virtualni: blog, face,…).

Činite dobra djela -  Pomažući drugima pomažemo i sebi. Osobe koje doniraju vrijeme ili novac u dobrotvorne svrhe ili koje altruistički pomažu ljudima u potrebi osjećaju se sretnijima.