OBAVIJEST MATURANTIMA

Autor: Vesna Suvala, 16. 5. 2018.

Važna  obavijest  pristupnicima

ispitima  ljetnoga roka  9. državne mature

Poštovani  maturanti / ce – pristupnici /ce

ispitima ljetnoga roka  9. državne mature

JOŠ  JE  VAŽNO  I   SLIJEDEĆE :

- imate obvezu potvrđivanja (verifikacije) ocjena završnoga razreda

- morate stalno  pratiti objavljene  informacije na panou škole i web-stranici  škole

-  morate pravovremeno  doći  na prijavljene  ispite, koristiti samo              dozvoljena sredstva  i platiti  neopravdane  izostanke  s ispita

- poštivati   Pravilnik , kulturno se ponašati  (postoje mjere koje se izriču za nedolična  ponašanja) !

- imate mogućnost  pisanih žalbi  na postupak izvedbe ispita, i kasnije na    ocjenu ispita

-  dužni ste pravodobno  reagirati na zahtjeve odabranih studija, a to je        osobna odgovornost  pristupnika

-  podići  Potvrde  (u tajništvu škole)  od  18. VII. 2018. godine uz  osobnu    iskaznicu i potpis.

U ime  ŠIP-a   Medicinske škole Osijek

sretno i uspjeh  svima  na ispitima 9. DM   želi

IK  Z. Mihić, prof.

« Kolovoz 2018 »

17.08.2018. 16:00
Matične stanice za povratak vida
Aktivacija matičnih stanica u oku je kod slijepih laboratorijskih miševa rezultirala djelomičnim povratkom vida, objavio je znanstveni časopis Nature.

08.05.2018. 13:00
Šest jednogodišnjih bjeloglavih supova pušteno natrag u prirodu
Plavnik, Kvarneri‡, Kruna, Nevera, Jadran i Pavlomir, koji su prošle godine prona‘eni kao ozlije‘eni pti‡i, poletjeli su kvarnerskim nebom, zahvaljuju‡i djelatnicima Javne ustanove Priroda, zagrebačkog Zoološkog vrta i udruge BIOM.