OBAVIJEST MATURANTIMA

Autor: Vesna Suvala, 11. 7. 2017.

OBAVIJEST PRISTUPNICIMA/CAMA

ISPITIMA LJETNOGA ROKA

8. DRŽAVNE MATURE,  uz  najavljenu

Objavu rezultata ispita državne mature

provedenih u ljetnome roku školske godine 2016./2017.

Poštovani maturanti/ce - pristupnici/ce ispitima ljetnoga roka

8. državne mature

U  srijedu, 12. 07. 2017. u  9.00 sati bit će objavljeni rezultati ispita državne mature koje su pristupnici polagali u ljetnome roku školske godine 2016./2017.  Kako  rok za prigovore na objavljene rezultate ispita traje 48 sati od objave (od  12.07. 2017. u 9.00  sati  do 14. 07.  2017. u 9.00 sati)  ispitna koordinatorica Medicinske škole Osijek Z. Mihić, prof.  bit će Vam na raspolaganju, za  Vaše prigovore na ocjenjivanje ispita  ljetnoga roka  8. državne mature,  u srijedu,  12. 07. 2017. godine  od  11:00  do 15:00  sati,  te u četvrtak, 13. 07.  2017. godine  od   8:00  do  12:00 sati.

Prigovor podnosite pisanim putem Školskom ispitnome povjerenstvu na Obrascu za prigovore i u suradnji s ispitnom koordinatoricom, a rezultate Vaših prigovora  očekujete na svojim osobnim stranicama, na poveznici  Moji prigovori.

Podsjetimo, konačna objava rezultata ispita državne mature uslijedit će u ponedjeljak, 17. srpnja 2017. u 12.00 sati.

U  ime  ŠIP-a  naše škole   IK  Z. Mihić, prof.

poziva  Vas  na odgovornu suradnju !

« Srpanj 2017 »

26.07.2017. 08:00
Rezistencija na inzulin šteti kostima
Smanjena osjetljivost na inzulin je u novom istraživanju povezana sa smanjenjem koštane mase kod osoba mlade odrasle dobi, utvrdili su korejski istraživači.

15.07.2017. 16:10
Mladi potaknuti na inicijative i volonterstvo u ruralnim područjima
Kolenica, selo u blizini grada Vrbovca u lipnju je postala dom mladih iz čak 5 zemalja! Cilj ovog doga‘anja razmjene mladih, nazvanog Ruralize, bio je kroz razmjenu iskustava i primjera dobre prakse popularizirati život u ruralnim sredinama me‘u mladima, potaknuti ih na pokretanje novih projekata, kao i na vololonterstvo kao važan segment života na selu.