OBAVIJEST - UPIS UČENIKA U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE 2017./2018.

Autor: Ozren Zrilić, 10. 7. 2017.

Zaprimanje dokumenata za Upis učenika u 1. razred Medicinske škole Osijek bit će u četvrtak, 13.7.2017. od 13-19h te u petak, 14.7.2017. od 8-18h.

Dokumenti potrebni za upis:

• Svjedodžba 8. razreda
  • Potpisana Upisnica (ispisuje se iz sustava u četvrtak nakon 12h, potreban potpis roditelja i djeteta)
  • Dokaz o uplati participacije (200kn - primjer uplatnice dostupan na stranici škole)
  • Liječnička potvrda (dentalni tehničar/ka i medicinska sestra/tehničar opće njege - svjedodžba medicine rada, fizioterapeutski tehničar/ka - potvrda liječnika školske medicine, zdravstvena gimnazija - nije potrebna)
  • Učenici koji ostvaruju pravo na izravan upis ili dodatne bodove trebaju donijeti dokaz na temelju kojeg to pravo ostvaruju

« Srpanj 2017 »

26.07.2017. 08:00
Rezistencija na inzulin šteti kostima
Smanjena osjetljivost na inzulin je u novom istraživanju povezana sa smanjenjem koštane mase kod osoba mlade odrasle dobi, utvrdili su korejski istraživači.

15.07.2017. 16:10
Mladi potaknuti na inicijative i volonterstvo u ruralnim područjima
Kolenica, selo u blizini grada Vrbovca u lipnju je postala dom mladih iz čak 5 zemalja! Cilj ovog doga‘anja razmjene mladih, nazvanog Ruralize, bio je kroz razmjenu iskustava i primjera dobre prakse popularizirati život u ruralnim sredinama me‘u mladima, potaknuti ih na pokretanje novih projekata, kao i na vololonterstvo kao važan segment života na selu.