Nagrađene Legice

Autor: Vesna Suvala, 18. 5. 2017.

Povodom Europskoga tjedna mladih naši su učenici sudjelovali u kreativnim događanjima koje je organizirala Udruga za rad s mladima Breza pod nazivom „Lega di si sutra?“ u Kinu Europa 5. svibnja 2017.  Jona Zečević i Ema Skoko, 1.s1, Vedrana Jurić, Emili Barić, Ivana Simić i Ljiljana Stanisavljević, 1.s2, Elena Knežević, Ana Zetović, Nikolina Kusturić, Ema Oravec i Paula Tomić, 1.g, Mihael Čevizović, Karlo Borovac, Kristina Dobi i Lea Kapša, 2.ft, Anabela Đogaš, Ana Begović, Lorna Sušić i Paula Žeravica, 2.g i Matej Erdeg 2.s2, su kreativno izražavali svoju viziju pojedinih strukovnih zanimanja koristeći pripremljene instalacije i rekvizite.

Učenica Elena Knežević nagrađena je za najbolju individualnu fotografiju putovanjem u Budimpeštu, a Ivana Simić, Ljiljana Stanisavljević i Vedrana Jurić nagrađene su za najbolju skupnu fotografiju s tri menu-a u American bar dollar's i slušalicama za mobitele.

Nagrađenima čestitamo!

Alta Pavin Banović, školska knjižničarka

« Kolovoz 2017 »

16.08.2017. 16:00
Matične stanice - rješenje za ćelavost?
Istraživanje provedeno na University of California ukazuje na mogućnost aktivacije matičnih stanica u tretiranju ispadanja kose, piše časopis Nature Cell Biology.

09.08.2017. 12:40
Ljetni znanstveni kamp 2017. u Malom Lošinju
Udruga Bioteka iz Zagreba i ove godine dolazi u Mali Lošinj. Œetvrtu godinu zaredom Bioteka sura‘uje s Plavim svijetom kako bi djeci omogu‡ila da postanu pravi mali znanstvenici na nekoliko dana. Ove godine organiziramo dvodnevni kamp za osnovnoškolce koji su znatiželjni pogledati što im to ljetni znanstveni program može ponuditi.