Autor: Vesna Suvala, 4. 4. 2017.

U utorak 11. travnja 2017. godine u 19 sati prvi razredi gledat će predstavu Moje pjesme, moji snovi. Predstava traje tri sata i četrdeset minuta. Ta predstava počinje isključivo u 19 sati. Za našu Školu bit će rezervirana sjedala pa molim učenike neka se toga pridržavaju.

U srijedu 12. travnja 2017. godine u 18 sati drugi, treći, četvrti i peti razredi gledat će predstavu Krvavi svatovi. Predstava traje jedan sat i dvadeset minuta.

Vidimo se na “daskama koje život znače”!

Mirta Faktor, prof.

« Lipanj 2017 »

22.06.2017. 16:00
Studija upozorava na e-cigarete
Nalazi američkih znanstvenika sugeriraju kako uporabu elektronskih cigareta prati rizik za oštećenja DNK usporediv s pušenjem običnih cigareta bez filtera.

08.06.2017. 12:34
Slavimo mora i oceane!
8. lipnja svake se godine obilježava Svjetski dan oceana. Turistička sezona, vrijeme sunca, mora i kupanja se bliži, ima li stoga boljeg načina da je započnemo od dana posve‡enog promišljanju o našim doprinosima ekosustavima od kojih ovisi cijeli život na Zemlji?